PROTOKÓŁ Z OTWARCIA OFERT ORAZ OGŁOSZENIE – KONKURS OFERT

W  ZAŁĄCZENIU ZOSTAŁ UMIESZCZONY PROTOKÓŁ Z OTWARCIA KONKURSU

1. protokół z dnia 15 września 2022r. otwarcia konkursu ofert.

 

 

OGŁOSZENIE – KONKURS OFERT

           Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim w sprawie konkursu do składania ofert na wynajem jednostek basenowych w Krytej Pływalni przy Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Jana Kasprowicza 16

  • Informuję, że przeznacza się w najem jednostki basenowe w Krytej Pływalni przy Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Jana Kasprowicza 16 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności sportowo-rekreacyjnej na okres do 31 grudnia 2023 r.

Warunki konkursu ofert na najem jednostek basenowych w Krytej Pływalni przy Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Jana Kasprowicza 16 zamieszczone są na tablicach ogłoszeń w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim i Krytej Pływalni oraz na stronach internetowych:

Informacji i wyjaśnień w sprawach dotyczących konkursu udziela Kierownik Krytej Pływalni w Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Jana Kasprowicza 16, telefon: 58 355 50 46, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00, adres e-mail: k.plywalni@sp4gda.pl

Załączniki:

Ogłoszenie konkursu ofert

Załącznik nr 1 do Warunków konkursu ofert – harmonogram

Załącznik nr 2 do Warunków konkursu ofert – oferta główna

Załącznik nr 3 do Warunków konkursu ofert – oświadczenie o niezaleganiu

Załącznik nr 4 do Warunków konkursu ofert- oświadczenie dodatkowe

Załącznik nr 5 Umowa najmu PROJEKT

Zarządzenie nr 12 w sprawie ustalenia warunków konkursu ofert na najem jednostek basenowych w Krytej Pływalni

Zarządzenie nr 12 zał.1 w sprawie ustalenia warunków konkursu ofert na najem jednostek basenowych w Krytej Pływalni

 

Uwaga- obowiązują aktualne wytyczne GIS i MZ w sprawie przeciwdziałania wirusowi SARS-Cov-2.

Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie 58-3555045.

 

Zapraszamy do zapoznania się cennikiem.

Po szczegółowe informacje proszę o kontakt telefoniczny

tel. ( 58) 355 50 45,

tel. kom. 781 680 781

 

Leave a reply